mapa

Náš tým

a kontakt

Náš tým


Táda

Ředitel


Běhá, píše, organizuje a nejradši to spojuje všechno dohromady. Půlmaratonské maily, statusy a zprávy na Facebooku vám píše právě on, taky shání ceny a baví se se sponzory. A může za všechno, co se odehraje na Půlmaratonském festiválku.


Ondera

Koordinátor dobrovolníků


Člověk, který má na starosti dobrovolníky, komunikuje s nimi, stará se, aby byl každý na svém místě a předem věděl, co je jeho úkol.

Michal

Papírování a logistika


Běhá rád a běhá rád sám. I když letošní listopadový výběh s vycházejícím sluncem v promrzlé poutní krajině Jemnicka ve skupince s šéfem našeho půlmaratonu Onderou patří k silným (nejen) běžeckým zážitkům. Před závodem oběhává úřady, policii a jiné vstřícné instituce, což už je méně euforické. V samotný den D pak běhá taky, ať už při závodě nebo před ním či po něm, ať už po svých či s pomocí jiných podkapoťáckých koní.


Pisča

Finance


Ač je s Třebíčským půlmaratonem od prvního ročníku jako dobrovolník, tak vlastně moc neběhá. Nejvíc v životě uběhla 2105 m, ale kdo by to počítal, že? Ale to počítání, to jí jde. Od čtvrtého ročníku se stará půlmaratonu o finance, řeší vše od přijatých plateb, přes proplacení posledního banánu až po vybírání vstupného na festiválku. Taky bývá k vidění u registrace, někdy fotí a hlavně má na starost dětský běh, včetně pečení perníkových medailí. Půlmaraton je zkrátka její srdcovka (vzdor tomu, že by ho absolutně neuběhla).


Stopař

Grafika


Kreativní mozek týmu. Pokud se vám líbí náš web, trička, medaile, tašky či diplomy, vězte, že v tom má prsty právě on. V týmu využívá zkušenosti z organizace jiných akcí a přináší nové, neotřelé nápady.


Michal

Materiál a web


Nejmladší člen týmu. Zodpovídá za materiál a hlavně, že vše je tam, kde být má. Před závodem obstarává nákupy.


Kontakt

Pořadatel: Třebíčský půlmaraton, z.s.

Bankovní spojení: 2901537613/2010

Majitel účtu: Třebíčský půlmaraton, z.s.

Můžete nás kontaktovat na:

email: info@trebicskypulmaraton.cz
telefon: +420 608 641 603 (Tadeáš Mahel)